Про нас

Вже  майже вісім  років ми займаємось продажем та монтажем  металопластикових вікон та дверей, металопластикових розсувних конструкцій та алюмінієвих розсувних конструкцій, міжкімнатних ПВХ та МДФ дверей, жалюзів (горизонтальні, вертикальні та тканинні ),  антимоскітних сіток та підвіконь. Рано чи пізно кожен з нас стає перед вибором вікон чи дверей. 

Чому варто вибрати нас :

1. Ми пропонуємо гарантовано якісну продукцію по самих  низьких цінах у Львові.

2. Кожна конструкція, замовлена Вами у магазині “Вікна Удачні”, має сертифікат якості та гарантію.

3. Ви маєте можливість вибрати для свого будинку, квартири чи офісу якісні вікна, підвіконня, вхідні та міжкімнатні двері, засклення балконів та лоджій, антимоскітні сітки (віконні та дверні), жалюзі(горизонтальні , вертикальні та тканинні),  ролокасети  від вітчизняних та зарубіжних виробників.

4. Ми пропонуємо  товари різних  цінових категорій: від економ до преміум класу, і тому нашими клієнтами є люди з будь-яким бюджетом, соціальним статусом та вимогами.

5.Наша мета - правильно зробити заміри віконних прорізів , врахувати всі  Ваші побажання .Наші технічні фахівці ,що відповідають  за весь процес - від замірів до монтажу ,пройшли курс навчання у наших партнерів і мають великий досвід. 

6.Ми завжди раді почути Вашу думку , допомогти Вам та  підтримити  Вас.

Телефонуйте чекаємо на Вас.